Інститут кураторів

ПЛАН

національно-патріотичної роботи із закріпленими

за кафедрою неврології

студентами 4 курсу на 2018-2019 н.р.

1. Ознайомлення студентів із наказами ректора університету про правила поведінки в гуртожитках та на території університету.

2. Відвідування разом зі студентами театру, музеїв та виставок.

3. Участь студентів у загально-університетських заходах.

4. Організація туристичних поїздок для студентів по історичних місцях рідного краю.

5. Участь студентів у благодійних акціях для дітей-сиріт, людей похилого віку.

6. Проведення тематичних кураторських годин.

7. Проведення бесід з правової та екологічної культури.

8. Проведення круглих столів на актуальні для молоді теми.

9. Участь у заходах до Дня українського козацтва, Дня збройних сил України, Міжнародного жіночого дня .

10. Участь у святкуванні Дня студента.

11. Участь у проведенні традиційних заходів, присвячених визначним подіям в історії розвитку держави (книгодрування на Україні, День Землі, Всесвітній день боротьби зі СНІДом, літературно-мистецькі свята);

12. Провести бесіди, спрямовані на формування здорового способу життя.

13. Під час зустрічей-взаємоінформацій викладачів із закріпленими групами обговорювати найважливіші події із життя університету, області, країни.

14. Проведення лекцій, диспутів, круглих столів, присвячених визначним датам.


Інформація про кураторську роботу з прикріпленими групами


11 жовтня 2018 року в Тернопільській обласній філармонії відбувся «Вечір джазу» за участю представників Гани Хелен Асіамах та Коббі Кунту-Бланкона, що навчаються на іноземному факультеті ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України»

Підтримати майбутніх колег та послухати неперевершене виконання джазових хітів прийшли і студенти 403 групи медичного факультету з куратором ас. кафедри неврології Насалик Р.Б.


Реалізація завдань виховної роботи на кафедрі неврології:

Національне-патріотичне виховання –

бесіди із студентами прикріплених груп, присвячені воєнним діям у зоні АТО, збір коштів та медикаментів для потреб АТО, залучення студентів до волонтерської роботи. Поїздка із студентами у м. Львів для ознайомлення з визначними історичними місцями, пам’ятниками культури і інше.

Інтелектуально-духовне виховання –

Організовано екскурсію в Тернопільський краєзнавчий музей.

Колектив кафедри з кураторськими групами відвідали святкову концертну програму Національного заслуженого народного хору України ім. Г. Верьовки.

Громадянсько-правове виховання, профілактика правопорушень –

зустрічі - взаємоінформації про заборону тютюнопаління та вживання спиртних напоїв на території університету, ознайомлення студентів із наказами ректора університету про правила поведінки в гуртожитках та на території університету.

Робота з іноземними студентами –

Бесіди на тему поведінки в громадських установах, про міжособистісні стосунки в студентській групі та особливості поведінки в конфліктних ситуаціях, бесіди з проблемними студентами щодо успішності та відвідування занять.

Естетичне виховання –

Куратори з прикріпленими групами відвідували театр. Переглянули наступні вистави: «Медовий місяць на всі сто», «За крок до тебе», «Запорожець за Дунаєм» та «Гуцулка Ксеня».

Екологічне виховання –

викладачі кафедри разом із студентами приймали участь у впорядкуванні території ТОККПНЛ.

Трудове виховання –

студенти прикріплених груп брали участь в проведенні реабілітаційних заходів для пацієнтів ТОККПНЛ: трудотерапія - малювання, вишивка, вироби ручної роботи.

Моральне виховання –

кураторські години – бесіди до Дня Українського козацтва, до річниці Голодомору. Перегляд вистави «Допоможи їм, Всевишній!...» (пам’яті жертв голодоморів) – Тернопільський драмтеатр

наставники кафедри із своїми групами прийняли участь в урочистостях з нагоди року Митрополита УГКЦ Андрея Шептицького (актова зала університету)

Благодійна діяльність, волонтерство –

колективом кафедри та за участю кураторських груп організовано постійно діючий волонтерський проект, який передбачає організацію дозвілля та психологічну підтримку для дітей, що перебувають на лікуванні у дитячому та підлітковому психіатричних відділеннях ТОККПНЛ, а також благодійні обіди для пацієнтів інших психіатричних відділень.

Колектив кафедри подарував людям з обмеженими можливостями Міській Громадській організації «Сильні духом» тенісний стіл та ракетки.

Соціальний захист, відвідування гуртожитків –

впродовж вказаного періоду викладачі, згідно з графіком, відвідували закріплені за кафедрою кімнати в гуртожитку №2 (праве крило, V поверх). Бесіди зі студентами щодо правильної організації роботи з підготовки до складання іспитів, культури поведінки в гуртожитку та на території університету, з дотриманням техніки безпеки в побуті.

Фізичне виховання і спорт –

участь студентів у загальноуніверситетських спортивних заходах, катання на велосипедах та ковзанах кураторів груп з участю студентів.