Інститут кураторів

Інформація про кураторську роботу з прикріпленими групами

Куратори кафедри неврології разом із прикріпленими групами реалізовують постійно діючий волонтерський проект, який передбачає організацію дозвілля дітей, що перебувають на лікуванні у дитячому відділенні ТОККПНЛ.

До дня Святого Миколая наставники кафедри разом із своїми студентами організували театралізоване дійство із активним залученням дітей, що лікуються відділенні. Діти декламували вірші, виконували пісні, приймали участь у конкурсах та змаганнях, водили хоровод навколо ялинки, за що отримали усі подарунки, закуплені на кошти, зібрані колективом кафедри і студентами кураторських груп. Особливо активну участь прийняли студенти 24 групи. Виражаємо вдячність іншим групам, які теж долучились до організації свята і збору коштів: 1-а, 2-а, 17-а групи IV курсу медичного факультету.

Діяльність колективу кафедри спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців, трудове, естетичне виховання молоді. Велика увага приділяється виховній роботі серед студентів у позанавчальний час. Проводяться зустрічі з видатними людьми Тернопільщини, ветеранами праці та війни, літературні вечори, відвідування музеїв, екскурсії. Організовуються та постійно діють студентські волонтерські групи. Постійно вони відвідують дитячий будинок «Малятко» з метою організації дозвілля, а саме: щорічно у жовтні місяці проводять «Свято осені», у листопаді-грудні - акцію виготовлення новорічних підсвічників та прикрас для постійно діючої ярмарки в ТРЦ «Подоляни», кошти з якої передаються на лікування онкохворих дітей та для бійців в зоні АТО, у грудні місяці - свято Миколая з розгорнутим сценарієм та подарунками.

Реалізація завдань виховної роботи на кафедрі неврології:

Національне-патріотичне виховання –

бесіди із студентами прикріплених груп, присвячені воєнним діям у зоні АТО, збір коштів та медикаментів для потреб АТО, залучення студентів до волонтерської роботи. Поїздка із студентами у м. Львів для ознайомлення з визначними історичними місцями, пам’ятниками культури і інше.

Інтелектуально-духовне виховання –

Організовано екскурсію в Тернопільський краєзнавчий музей.

Колектив кафедри з кураторськими групами відвідали святкову концертну програму Національного заслуженого народного хору України ім. Г. Верьовки.

Громадянсько-правове виховання, профілактика правопорушень –

зустрічі - взаємоінформації про заборону тютюнопаління та вживання спиртних напоїв на території університету, ознайомлення студентів із наказами ректора університету про правила поведінки в гуртожитках та на території університету.

Робота з іноземними студентами –

Бесіди на тему поведінки в громадських установах, про міжособистісні стосунки в студентській групі та особливості поведінки в конфліктних ситуаціях, бесіди з проблемними студентами щодо успішності та відвідування занять.

Естетичне виховання –

Куратори з прикріпленими групами відвідували театр. Переглянули наступні вистави: «Медовий місяць на всі сто», «За крок до тебе», «Запорожець за Дунаєм» та «Гуцулка Ксеня».

Екологічне виховання –

викладачі кафедри разом із студентами приймали участь у впорядкуванні території ТОККПНЛ.

Трудове виховання –

студенти прикріплених груп брали участь в проведенні реабілітаційних заходів для пацієнтів ТОККПНЛ: трудотерапія - малювання, вишивка, вироби ручної роботи.

Моральне виховання –

кураторські години – бесіди до Дня Українського козацтва, до річниці Голодомору. Перегляд вистави «Допоможи їм, Всевишній!...» (пам’яті жертв голодоморів) – Тернопільський драмтеатр

наставники кафедри із своїми групами прийняли участь в урочистостях з нагоди року Митрополита УГКЦ Андрея Шептицького (актова зала університету)

Благодійна діяльність, волонтерство –

колективом кафедри та за участю кураторських груп організовано постійно діючий волонтерський проект, який передбачає організацію дозвілля та психологічну підтримку для дітей, що перебувають на лікуванні у дитячому та підлітковому психіатричних відділеннях ТОККПНЛ, а також благодійні обіди для пацієнтів інших психіатричних відділень.

Колектив кафедри подарував людям з обмеженими можливостями Міській Громадській організації «Сильні духом» тенісний стіл та ракетки.

Соціальний захист, відвідування гуртожитків –

впродовж вказаного періоду викладачі, згідно з графіком, відвідували закріплені за кафедрою кімнати в гуртожитку №2 (праве крило, V поверх). Бесіди зі студентами щодо правильної організації роботи з підготовки до складання іспитів, культури поведінки в гуртожитку та на території університету, з дотриманням техніки безпеки в побуті.

Фізичне виховання і спорт –

участь студентів у загальноуніверситетських спортивних заходах, катання на велосипедах та ковзанах кураторів груп з участю студентів.