Фотоальбом

Клінічна конференція. Головуюча проф. Світлана Шкробот.  З презентаціями виступили ас. Наталія Шалабай (фото вгорі) та ас. Роксолана Насалик (фото справа). Були присутні лікарі-інтерни, лікарі неврологічних відділень, працівники кафедри (23 червня, 2023 рік)

Проф. Світлана Шкробот читає лекцію для лікарів-курсантів неврологів ТВ «Судинна патологія головного та спинного мозку» (червень, 2023 рік) 

Учасники підсумкової LХVI науково-практичної конференції "Здобутки клінічної та експериментальної медицини".  Зліва направо: доц. Олена Бударна, ас. Наталія Шалабай, проректор з наукової роботи Іван Кліщ, доц. Христина Дуве, ас. Роксолана Насалик, ас. Марина Салій (16-17 червня, 2023 рік)

Кожний викладач кафедри у стендовій доповіді відзвітував про свої досягнення (16-17 червня, 2023 рік) 

Доц. Олена Бударна (16-17 червня, 2023 рік)

Доц. Христина Дуве (16-17 червня, 2023 рік)

Ас. Марина Салій (16-17 червня, 2023 рік) 

Ас. Роксолана Насалик (16-17 червня, 2023 рік) 

Ас. Наталія Шалабай (16-17 червня, 2023 рік) 

Кафедрою організовано і проведено клінічну конференцію "Атипові варіанти хвороби мотонейрона". Головуюча проф. Світлана Шкробот. З доповідями виступили ас. кафедри ас. Марина Салій (фото справа) та лікар-невролог Леся Степанюк (15 червня, 2023 рік)  

На конференції були присутні інтерни, лікарі неврологічних відділень, працівники кафедри (15 червня, 2023 рік)

Подяка Христині Дуве за участь у конференції. У червні Христина Дуве знову отримала пропозицію провести тренінги для українських та польських учасників в червні-липні 2023 року (червень, 2023 рік)

Після завершення даного циклу семінарів Христина Дуве взяла участь у конференції-воркшопі для лідерів та партнерів проєкту, яка була організована під егідою National Geriatrics, Rheumatology and Rehabilitation Institute, name of prof. Eleonora Reicher (м. Варшава, Польша) та Self management resourсe center (Stanford, Каліфорнія, США) 02.06.2023,  та на якій Христина Дуве доповіла із звітом стосовно впровадження даного проекту для українських учасників (червень, 2023 рік)

Христина Дуве успішно закінчила дане 6-тижневе навчання та отримала сертифікат Стенфордського майстер-тренера або ж лідера програми CDSMP, а ,отже, в подальшому має право тренувати та навчати хронічних пацієнтів відповідно до правил CDSMP (листопад, 2022 рік)

Навчальна програма супроводжувалась пілотним запровадженням, у якому головні тренери навчали хронічних пацієнтів. В подальшому Христина Дуве, як лідер проекту,  з 07.03.23 по 18.04.23 провела перші тренінги для учасників з України, Польщі та Великобританії  (березень-квітень, 2023 рік)

За ініціативи наукового відділу Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського доцент кафедри неврології Христина Дуве у вересні 2022 року взяла участь у навчанні “The Virtual Trauma & Chronic Disease Self-Management Program” на базі Stanford University (Каліфорнія, США), яке було організовано вперше з  залученням учасників з України та Польщі спільно з Національним інститутом геріатрії, ревматології та реабілітації у Варшаві та за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Засновниця програми - Dr. Kate Lorig, Dr.P.H., - американська професорка (Stanford University, California, USA), яка водночає є директором Stanford Patient Education Research Center (вересень, 2022 рік)  

Викладачі кафедри з задоволенням прийняли участь у Дні вишиванки, українському святі, яке зараз відзначають у всьому світі (зліва направо Марина Салій, Зоя Салій, Христина Дуве, Світлана Шкробот, Наталія Шалабай, Роксолана Насалик, Олена Бударна  (травень, 2023 рік). 

До колективу кафедри приєднався Генеральний директор КНП "Тернопільська обласна психоневрологічна лікарня" Володимир Шкробот (зліва направа Зоя Салій, Марина Салій, Христина Дуве, Володимир Шкробот, Світлана Шкробот, Наталія Шалабай, Роксолана Насалик (квітень, 2023 рік)  

Асистент Марина Салій разом з кураторською групою (4-ий курс, медичний факультет) побували на прем'єрі  українського 3D  анімаційного фільму "Мавка" знятого за мотивами драми-феєрії Лесі Українки "Лісова пісня"  та образів народної міфології  (квітень, 2023 рік)  

Складання ОСКІ студентами 4 курсу медичного факультету з предмету «Неврологія» (квітень, 2023 рік)

Ас. Роксолана Насалик на практичному занятті зі студентами іноземного факультету в режимі оф- та онлайн (квітень, 2023 рік)

Під час повітряної тривоги практичні заняття в бомбосховищі проводять ас. Наталія Шалабай (фото зліва) та ас. Роксолана Насалик (фото справа) (квітень, 2023 рік) 

"Доцент Зоя Салій зі студентами кураторської групи (407 група 4-го курсу медичного факультету) відвідали прем'єру вистави "Мадемуазель, негайно одягніться" Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Тараса Григоровича Шевченка (30 березня, 2023 рік)

Студенти медичного факультету з ас. Роксоланою Насалик у інсультному відділенні для проведення практичної частини заняття (березень, 2023 рік) 

Зустріч з кураторською групою (медичний факультет, 414) для проведення чергового засідання на тему "Лицеві симпаталгії» (березень, 2023 рік)

Професор Світлана Шкробот виступила з доповіддю на онлайн конференції  з міжнародною участю "Захистити нейроваскулярний юніт у пацієнтів з ЧМТ - візьми курс на відновлення" (28 березня, 2023 рік)

Спільно кафедрою неврології і кафедрою психіатрії, наркології та медичної психології організовано науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Оптимізація мультидисциплінарного підходу до діагностики та лікування психічних та неврологічних захворювань». Захід проходив на базі КНП «ТОКПЛ» ТОР, а також в онлайн режимі.  З вітальними слова виступилили Володимир Шкробот (генеральний директор КНП "Тернопільська психоневрологічна лікарня"  (фото справа) та Іван Кліщ (проректор з наукової роботи ТНМУ (фото зліва). Головуючі: проф. Світлана Шкробот (зав. кафедри неврології ) та проф. Олена Венгер (зав. кафедри психіатрії, наркології та медичної психології) (23-24 березня, 2023 рік) 

Перед лікарями-неврологами та лікарями-психіатрами виступила проф. Світлана Шкробот (23 березня, 2023 рік)

Перед слухачами з доповіддю виступила доцент Христина Шкробот (березень, 2023 рік)

На конференції були присутні лікарі лікарні,  неврологи та психіатри міста та області,  лікарі-інтерни (березень, 2023 рік)

В честь 209 річниці з дня народження українського поета і художника Тараса Щевченка в КНП "Тернопільська психоневрологічна лікарня" було організовано святкування (9 березня, 2023 рік)

На святкування 209 дня народження Тараса Шевченка були запрошені іноземні студенти с доцентом Христиною Дуве (9 березня, 2023 рік)

Практичне заняття під час тривоги в бомбосховищі зі студентами 411 групи 4-го курсу медичного факультету проводить доцент Зоя Салій (15 лютого, 2023 рік)  

Практичне заняття під час тривоги в бомбосховищі зі студентами 423 4-го курсу медичного факультету проводить доцент Христина Дуве (15 лютого, 2023 рік)  

Практичне заняття під час тривоги в бомбосховищі зі студентами (401, 411, 413 групи) 4-го курсу медичного факультету. Викладачі проф. Світлана Шкробот, асистент Марина Салій (10 лютого, 2023 рік)  

Практичне заняття в бомбосховищі (10 лютого, 2023 рік)

На клінічній конференції з доповідями виступили лікарі-інтерни 2-го року навчання Вікторія Трохимчук, Марія Шаран, Катерина Кравчук, Василь Кожушко (січень, 2023 рік)  

Хор Тернопільської психоневрологічної лікарні щороку готує програму колядок і вертепного дійства. Цього року на святкування були запрошені ректор ТНМУ Михайло Корда (в центрі), проректор з лікувальної роботи ТНМУ Степан Запорожан (третій зліва), голова наглядової ради медуніверситету, Герой України,  Петро Гадз (справа від ректора), а також завідувачі кафедр неврології (зліва від ректора проф. Світлана Шкробот) та психіатрії (справа від ректора проф. Олена Венгер), справа на передньому плані генеральний директор ТОКПНЛ Володимир Шкробот (січень, 2023 рік)  

З доповіддю на науково-практичній конференції "Зміна погляду на лікування ЧМТ  -  єдиний підхід до здоров'я мозку" виступила проф. Світлана Шкробот (грудень, 2022 рік) 

До нашої лікарні завітали Artur Zaczynski - медичний директор CSK MSWIA (Центральної клінічної лікарні Міністерства внутрішніх справ і адміністрації). який також є керівником гуманітарно-медичної групи і Jakub Owoc - науковий співробітник Національного інституту геріатрії, ревматології та реабілітації у Варшаві, який займається питаннями безпеки пацієнтів, якості лікування та управління ризиками в охороні здоров'я. Зліва направо: ас. кафедри Наталія Шалабай, ас. Роксолана Насалик, доц. Зоя Салій, проф.  Світлана Шкробот, Генеральний директор КНП "Тернопільська обласна психоневрологічна лікарня" ТОР Володимир Шкробот,  Artur Zaczynski, завідувач відділення нейрохірургії Олексій Леонтьєв, ас. Марина Салій, Jakub Owoc,  доц. Христина Дуве (грудень, 2022 рік)

Гості з Польщі відвідали новостворене відділення нейрохірургії (грудень, 2022 рік)   

 Викладачі ТНМУ відвідали Заліщицький дитячий реабілітаційний медичний центр. Оглянуто було 30 дітей від 2 до 18 років з неврологічними та іншими захворюваннями. Діток оглядала невролог Наталія Шалабай. Також за допомогою зверталися батьки зі всіх куточків України (листопад, 2022 рік). 

 Фото зліва. Зустріч з Міністром охорони здоров'я  Віктором Ляшко з приводу відкриття нового реабілітаційного відділення в КНП "Тернопільська обласна психоневрологічна лікарня" ТОР. Зліва направо: генеральний директор ТОКПЛ Володимир Шкробот,  доцент Христина Дуве, народний депутат України Андрій Богданець, проф. Світлана Шкробот, Міністр Віктор Ляшко, асистент Марина Салій, народний депутат України Володимир Гевко, доцент Зоя Салій, керівник медицини Тернопільщини Ольга Ярмоленко, асистент Наталія Шалабай, доцент Олена Бударна, асистент Роксолага Насалик.Фото справа. Виступ Віктора Ляшко перед працівниками лікарні та кафедри (листопад, 2022 рік) 

Он-лайн трансляція Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні проблеми посттравматичних, судинних та нейродегенеративних захворювань нервової та серцево-судинної систем" (м. Київ). З доповіддю виступила завідувачка кафедри неврології, д.мед. н., проф. Світлана Шкробот (листопад, 2022 рік) 

Виїзд  у Дім Милосердя міста Чорткова. Консультативний огляд веде асистент Наталія Шалабай (жовтень, 2022 рік)

 Виїзд вузьких спеціалістів в Скориківську амбулаторію Підволочиської громади. Наталія Шалабай надає консультативну допомогу дітям та дорослому населенню села (жовтень, 2022 рік)

Онлайн-трансляція науково-практичної конференції з міжнародною участю "Сучасні аспекти клінічної неврології" (м. Буковель). З доповіддю виступила завідувачка кафедри неврології, д. мед. н, проф. Світлана Шкробот (12-13 жовтня, 2022 рік)

Зустріч доц. Зої Салій з кураторською (медичний факультет, 407) групою (жовтень, 2022 рік)

На семінарському занятті інтерни представляють підготовлені презентації (викладач проф. Світлана Шкробот) (жовтень, 2022 рік) 

Департаментом охорони здоров'я разом з кафедрою неврології ТНМУ на базі КНП "Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня" ТОР проведено нараду для лікарів-неврологів м. Тернополя та Тернопільської області. Головуючі: заступник директора департаменту - начальник відділу надання медичної допомоги населенню м. Тернополя і Тернопільської області Тетяна Скарлош та зав. кафедри неврології, д. мед. наук, проф. Світлана Шкробот (фото зліва).  На фото справа: на нараді присутні лікарі-неврологи м. Тернополя та Тернопільської області  (28 вересня, 2022 рік) 

З доповіддю перед лікарями-неврологами на нараді виступила  завідувачка кафедри, проф. Світлана Шкробот (28 вересня, 2022 рік) 

З доповідями також виступили к. мед. н. завідувач відділенням інтенсивної терапії кризових станів Андрій Мусієнко (фото зліва) та старший фізичний терапевт відділення нейрореабілітації  Петро Скибляк (фото зліва) (28 вересня, 2022 рік)

Ас. Роксолана Насалик проводить практичне заняття з інтернами на тему "Порушення свідомості. Locked in Syndrome" (вересень, 2022 рік)  

Ас. Роксолана Насалик  веде консультативний прийом хворих в Тернопільській обласній громадській організації "Благодійність" (дільнича лікарня с. Ілавче) (вересень, 2022 рік)

На спільному засіданні Конференції трудового колективу і вченої ради університету  ректор ТНМУ, професор Михайло Корда в урочистій атмосфері вручив атестат доцента викладачу кафедри неврології  Христині Дуве (30 серпня, 2022 рік).

Міністр охорони здоров'я  України Віктор Ляшко познайомився з викладачами кафедри та  оглянув матеріально-технічну базу. Справа наліво керівник медицини Тернопільщини Ольга Ярмоленко, зав. кафедри проф. Світлана Шкробот,  Міністр ОЗ України Віктор Ляшко, голова обласної воєнної адміністрації Володимир Труш,   доценти кафедри  Олена Бударна, Зоя Салій,  Любов Мілевська-Вовчук, Христина Дуве  (липень, 2022 рік)

Викладачі кафедри  активно долучились до святкування "Дня вишиванки" (травень, 2022 рік).  Зліва направо: доц. З.В.Салій, ас. Шалабай Н.Т., доц. Бударна О.Ю., доц. Дуве Х.В., проф. Шкробот С.І., ас. Салій М.І., ас. Насалик Р.Б., доц. Мілевська-Вовчук Л.С. (травень, 2022 рік) 

Ас. Шалабай Н.Т. та ас. Насалик Р.Б. (1 і 2 справа) разом з захисником України та працівниками відділення когнітивних розладів ТОКПЛ (травень, 2022 рік) 

Кафедра прийняла активну участь у Святкування Дня Єдності. Був виконаний Держаний гімн України. Зліва направо: 1 ряд ас. Насалик Р.Б., проф. Венгер О.П., проф. Шкробот С.І., шоста зліва ас. Дуве Х.В.. Справа наліво: ас. Шалабай Н.Т., доц. Бударна О.Ю., доц. Мілевська-Вовчук Л.С.  (16 лютого, 2022 рік) 

День Єднання. Підняття Державного Прапору України. Останній ряд зліва направо: доц. Бударна О.Ю., ас. Шалабай Н.., 

доц. Мілевська-ВовчукЛ.С., ас. Насалик Р.Б., проф. Шкробот С.І. (16 лютого, 2022 рік)

На святкуванні Дня Єдності були присутні працівники кафедри (1 лавка зліва направо: ас. Шалабай Н.Т., доц. Мілевська-Вовчук Л.С., доц. Бударна О.Ю., проф. Шкробот С.І., проф. Венгер О.П., ас. Дуве Х.В.), лікарі ТОКПЛ, інтерни (16 лютого, 2022 рік)   

Круглий стіл по проблемах  когнітивних розладів. В центрі проф. Шкробот С.І. (10 лютого, 2022 рік)

Учасники Круглого столу по проблемах когнітивних розладів. Зліва направо: 6 зліва проф. Шкробот С.І. (10 лютого, 2022 рік)  

Круглий стіл по проблемах когнітивних розладів. З доповіддю виступила проф. Шкробот С.І. (10 лютого, 2022 рік)

Колектив кафедри (зліва направо): ас. Салій М.І., доц. Мілевська-Вовчук Л.С., ст. лаб. Біленька О.З., доц. Салій З.В., доц. Бударна О.Ю., проф. Шкробот С.І., ас. Шалабай Н.Т., лаб. Бадікова Н.М., ас. Насалик Р.Б. (січень, 2022 рік)  

Розбір клінічного випадку в кабінеті МРТ (зліва направо): лікар Кузів О.В.,  проф. Шкробот С.І., доц. Бударна О.Ю., ас. Дуве Х.В., ас. Шалабай Н.Т., ас. Насалик Р.Б., лікар Кузів А.В., , доц. Салій З.В., доц. Мілевська-Вовчук Л.С., ас. Салій М.І. (січень, 2022 рік)

Обхід проф. Шкробот С.І. в інсультному відділенні (зліва направо): доц. Мілевська-Вовчук Л.С.,  лікар Шкробот М.А., зав. відділенням Стоян С.Б., лікар Шушпанова Н.В.,                              проф. Шкробот С.І.  (січень, 2022 рік)

У новому нейрореабілітаційному відділенні ТОКПЛ (зліва направо): доц. Мілевcька-Вовчук Л.С., ас. Шалабай Н.Т., ас. Салій М.І., ас. Насалик Р.Б., проф. Шкробот С.І., доц. Бударна О.Ю., ас. Дуве Х.В., доц. Салій З.В., генеральний директор лікарні Шкробот В.В. (січень, 2022 рік)

Нейрореабілітація хворих після інсульту у новому нейрореабілітаційному відділенні ТОКПЛ (січень, 2022 рік)

Обхід доц. Салій З.В. (зліва направо: лікар Невістюк В.Г., ас. Шалабай Н.Т., ас. Насалик Р.Б., доц. Салій З.В.) (січень, 2022 рік)

Обхід доц. Салій З.В. у нейрореабілітаційному відділенні (січень, 2022 рік) 

Реабілітацію пацієнтки проводить доц. Бударна О.Ю.(зліва направо): ерготерапевт, доц. Бударна О.Ю., ас. Дуве Х.В., інтерн 1-го року навчання,  ас. Шалабай Н.Т., доц. Мілевська-Вовчук Л.С., в.о. зав. відділення Дубчак М.Б. (січень, 2022 рік) 

У відділенні нейрореабілітації (зліва направо): доц. Мілевська-Вовчук Л.С., в.о. зав. відділення Дубчак М.Б., ас. Салій М.І., ас. Дуве Х.В., лікар Скиба В.Б. (січень, 2022 рік)  

Обстеження проводить доц. Мілевська-Вовчук Л.С. (зліва направо): доц. Мілевська-Вовчук Л.С., ас. Дуве Х.В., зав.відділенням Геряк Ю.В., лікар Чорний І.М., ас. Салій М.І. (січень, 2022 рік)

Реабілітація хворого ас. Шабалай Н.Т. (січень, 2022 рік)

Ас. Насалик Р.Б. в кабінеті комп'ютерної томографії (січень, 2022 рік)

Огляд хворої в 1 неврологічному відділенні (зліва направо): ас. Дуве Х.В., зав. відділенням Геряк Ю.В., лікар Чорний І.М., доц. Мілевська-Вовчук Л.С., ас. Салій М.І. (січень, 2022 рік)

Клінічна конференції на тему "Захворювання автономної нервової системи".  Головуюча зав.кафедри неврології  д.мед. н., проф. Шкробот С.І. Доповідач інтерн 2-го року навчання Сарапіна Олександра (фото зліва); інтерн Гаджальський Вадим з доповіддю (фото справа) (січень, 2022 рік) 

Доповідач інтерн 2-го року навчання Кравець Анжела (фото зліва); інтерн Воробель Ольга з доповіддю (фото справа) (січень, 2022 рік) 

На конференції були присутні: лікарі-неврологи ТОКПЛ та лікарі-інтерни 1-го та 2-го року навчання (фото зліва). Інтерн Дячина Юрій з доповіддю (фото справа) (січень, 2022 рік) 

Підсумкова державна атестація інтернів-неврологів на кафедрі (31 січня 2022 року) 

Захист дисертаційної роботи (в режимі он-лайн)  Ува-Агбонікхена Іріаха Фестуса, аспіранта Івано-Франківського національного медичного університету МОЗ України на тему «Особливості когнітивних функцій хворих з порушенням моторики руки після перенесеного ішемічного інсульту та їх корекція», подану на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 22- «Охорона здоров’я» за спеціальністю 222 «Медицина» (офіційний опонент проф. Шкробот С.І.  (2 грудня, 2021 рік) 

Доц. Салій З.В. із кураторською 403 групою відвідали Тернопільський академічний обласний Український драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка і переглянули виставу "Вуйцьо з крилами" (25 листопада, 2021 рік)

Ас. Салій М.І. із кураторською 402 групою відвідали Тернопільський академічний обласний Український драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка і переглянули виставу "Гуцулка Ксеня" (ас. Салій М.І. 1 ряд 1 зліва) (28 листопада, 2021 рік)   

Ас. Дуве Х.В. проводить практичні заняття зі студентами іноземного факультету (1 ряд 4 зліва). 2-е фото снизу (одна мить без маски) (листопад, 2021 рік)

Ас. Шалабай Н.Т. проводить практичне заняття з іноземними студентами (листопад, 2021 рік)

Доц. Мілевська-Вовчук Л.С. демонструє лікарям-інтернам методику огляду неврологічного хворого (листопад, 2021 рік)

 На науково-практичній конференції з міжнародною участю “Менеджмент пацієнта з інсультом у найгострішому періоді. Принципи реваскуляризації” з доповіддю: “Бріджинг терапія”- поєднання двох стратегій у лікуванні гострого ішемічного інсульту" - Михайло ТОНЧЕВ, завідувач нейрохірургічним відділенням КП “Полтавська обласна клінічна  лікарня імені М.В.Скліфосовського Полтавської обласної ради”, член робочої групи МОЗ з питань інсульту (жовтень, 2021 рік).

Головуючі (зліва направо): Світлана ШКРОБОТ, професорка, завідувачка кафедри неврології Тернопільського національного медичного університету імені І.Я.Горбачевського, Заслужений діяч науки і техніки України, головний експерт з спеціальності “Неврологія” департаменту охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації  (жовтень, 2021 рік); Дмитро ЛЕБЕДИНЕЦЬ, керівник Інсультного центру клінічної лікарні «Феофанія» ДУС, м. Київ, член робочих груп МОЗ та НСЗУ з питань інсульту, співзасновник та член Правління ГО «Українське товариство інсультної медицини»; Павло ЛЕБЕДИНЕЦЬ, лікар невролог, асистент кафедри неврології №1 Харківського Національного Медичного Університету (жовтень, 2021 рік)

На науково-практичній конференції з міжнародною участю були присутні: лікарі-неврологи  КНП “Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня” ТОР, лікарі-інтерни, лікарі-неврологи Тернопільської області (жовтень, 2021 рік).

На науково-практичній конференції з міжнародною участю “Менеджмент пацієнта з інсультом у найгострішому періоді. Принципи реваскуляризації” з доповіддю: “Останні рекомендації по призначенню НОАК при неклапанній фібриляції передсердь. Окремі питання”- Світлана ШКРОБОТ (жовтень, 2021 рік)

В рамках науково-практичної конференції з міжнародною участю “Менеджмент пацієнта з інсультом у найгострішому періоді. Принципи реваскуляризації”, яка відбулась 21 - 22 жовтня 2021 року в комунальному некомерційному підприємстві “Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня” Тернопільської обласної ради, вул. Тролейбусна, 14, аудиторія № 7, був проведений симуляційний тренінг “Гострий мозковий інсульт” Практично-орієнтований кейс № 1., кейс № 2. Інтерактивний розбір (жовтень, 2021 рік)

В рамках науково-практичної конференції з міжнародною участю “Менеджмент пацієнта з інсультом у найгострішому періоді. Принципи реваскуляризації”, яка відбулась 21 - 22 жовтня 2021 року в комунальному некомерційному підприємстві “Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня” Тернопільської обласної ради, вул. Тролейбусна, 14, аудиторія № 7, був проведений симуляційний тренінг “Нейрохірургічна та ендоваскулярна допомога при гострому мозковому інсульті” овтень, 2021 рік)

В рамках науково-практичної конференції з міжнародною участю “Менеджмент пацієнта з інсультом у найгострішому періоді. Принципи реваскуляризації”, яка відбулась 21 - 22 жовтня 2021 року в комунальному некомерційному підприємстві “Тернопільська обласна клінічна психоневрологічна лікарня” Тернопільської обласної ради, вул. Тролейбусна, 14, аудиторія № 7, був проведений симуляційний тренінг “Гострий мозковий інсульт” Практично-орієнтований кейс № 1., кейс № 2. Інтерактивний розбір (жовтень, 2021 рік)

На засіданні вченої ради університету ректор  ТНМУ ім. І.Я. Горбачевського проф. Корда М.М. вручає диплом кандидата медичних наук ас. Насалик Р.Б. (26 жовтня, 2021 рік)

 Насалик Р.Б. проводить практичні заняття зі студентами іноземного факультету (Насалик Р.Б. 1 ряд) (жовтень, 2021 рік) 

Доц. Салій З.В. на практичному занятті (вересень, 2021 рік)

Доц. Мілевська-Вовчук Л.С. на практичному занятті зі студентами іноземного факультету (вересень, 2021 рік)

Зустріч-ознайомлення ас. Насалик Р.Б. з 401 кураторською групою медичного факультету  (вересень, 2021 рік) 

Ас. Насалик Р.Б. проводить практичне заняття з іноземними студентами (вересень, 2021 рік) 

Ас.  Дуве Х.В. проводить практичні заняття із студентами іноземного факультету (вересень, 2021 рік)

Доц. Салій З.В. проводить практичні заняття із студентами медичного факультету (вересень, 2021 рік) 

Ас. Салій М.І. проводить практичне заняття зі студентами медичного факультету (вересень, 2021 рік)

Доц. Мілевська-Вовчук Л.С. проводить практичне заняття зі студентами іноземного факультету (вересень, 2021 рік)

Оновлене приміщення кафедри (2021 рік)

Доцент кафедри Салій З.В. дистанційно приймає іспити з предмету "Неврологія" у студентів 4-го курсу медичного факультету (травень, 2021 рік) 

Доцент кафедри Бударна О.Ю.  дистанційно приймає іспити з предмету "Неврологія" у студентів 4-го курсу іноземного факультету (травень,  2021 рік)

Асистент кафедри Дуве Х.В. модерує дистанційний іспит з предмету  "Неврологія" (травень, 2021 рік)

Ст.  лаборант кафедри Біленька О.З. за оформленням кафедральної документації (квітень, 2021 рік)

Співробітники кафедри (другий ряд: доц. Салій З.В. (справа), ас. Насалик Р.Б. (зліва), у третьому ряду зліва проф. Шкробот С.І.) на зустрічі з Митрополитом Київської та всієї України, Предстоятелем Православної Церкви України Блаженнішим Епіфанієм. (21 травня 2021 року) (фото справа)    

Викладачі кафедри долучились до Всеукраїнського Дня Вишиванки (зліва направо: доц. Салій З.В., ас. Насалик Р.Б., ас. Дуве Х., ас. Салій М.І.) (20 травня, 2021 рік)

Успішно пройшла офіційний захист  дисертаційна робота асистентки кафедри неврології Насалик Роксолани Богданівни  в спецраді   Д 26.613.01 Київської національної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика (на фото зліва). Дисертантку вітає голова спецради д. мед. н., професор, завідувач кафедри неврології №1 НМАПО імені П. Л. Шупика  Головченко Юрій Іванович  (фото справа) (13 травня, 2021 рік)   

Колектив кафедри в новому приміщенні. Зліва направо: ас. Дуве Х.В., доц. Салій З.В., доц. Сохор Н.Р., ас. Салій М.І., ас. Насалик Р.Б., проф. Шкробот С.І., доц. Бударна О.Ю. (квітень, 2021 рік) 

На спільному засіданні працівників кафедр (неврології, психіатрії, наркології та медичної психології, внутрішньої медицини № 2, пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії, функціональної і лабораторної діагностики, фармакології з клінічною фармакологією) Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського та лікарів КНП «Тернопільської обласної комунальної клінічної психо-неврологічної лікарні»» ТОР відбулась апробація дисертаційної роботи асистента кафедри неврології Насалик Р.Б.  Головуюча д.мед.н., Сміян С.І. Секретар доцент Бударна О.Ю. Виступила (фото зліва) науковий керівник  д.мед.н., проф.  Шкробот С.І. (25. січня, 2021 рік)

На спільному засіданні працівників кафедр (неврології, психіатрії, наркології та медичної психології, внутрішньої медицини № 2, пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії, функціональної і лабораторної діагностики, фармакології з клінічною фармакологією) Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського та лікарів КНП «Тернопільської обласної комунальної клінічної психо-неврологічної лікарні»» ТОР відбулась апробація дисертаційної роботи асистента кафедри неврології Насалик Р.Б.  Виступили: (фото зліва) д.мед.н., проф.  Вадзюк С.Н., (фото справа) д.мед.н., проф.   В.В.  Шманько

(25. січня, 2021 рік)

На спільному засіданні працівників кафедр (неврології, психіатрії, наркології та медичної психології, внутрішньої медицини № 2, пропедевтики внутрішньої медицини та фтизіатрії, функціональної і лабораторної діагностики, фармакології з клінічною фармакологією) Тернопільського національного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського та лікарів КНП «Тернопілської обласної комунальної клінічної психо-неврологічної лікарні»» ТОР відбулась апробація дисертаційної роботи асистента кафедри неврології Насалик Р.Б.  Виступили: (фото зліва) д.мед.н., проф.  Сохор Н.Р., (фото справа) д.мед.н., проф.  С.М. Андрейчин  

(25. січня, 2021 рік)

Клінічна конференціїя на тему "Факоматози та дегенеративні ураження нервової системи". Головуюча зав.кафедри неврології  д.мед. н., проф. Шкробот С.І. Інтерн  2-го року навчання Опришко Марія-Олеся з доповіддю (січень, 2021 рік) 

Інтерн  2-го року навчання Максимович Юлія з доповіддю на клінічній конференції на тему "Факоматози та дегенеративні ураження нервової системи" (січень, 2021 рік)

Інтерн  2-го року навчання Тимчишин Натаолія з доповіддю на клінічній конференції на тему "Факоматози та дегенеративні ураження нервової системи" (січень, 2021 рік) 

Інтерн  2-го року навчання Масняк Ігор з доповіддю на клінічній конференції на тему "Факоматози та дегенеративні ураження нервової системи" (січень, 2021 рік) 

Інтерн  2-го року навчання Мацько Артем з доповіддю на клінічній конференції на тему "Факоматози та дегенеративні ураження нервової системи" (січень, 2021 рік) 

Інтерн  2-го року навчання Березій Тетяна з доповіддю на клінічній конференції на тему "Факоматози та дегенеративні ураження нервової системи" (січень, 2021 рік) 

Інтерн  2-го року навчання Оліферчук Аліна з доповіддю на клінічній конференції на тему "Факоматози та дегенеративні ураження нервової системи" (січень, 2021 рік)

Інтерн  2-го року навчання Кармаліта Тетяна з доповіддю на клінічній конференції на тему "Факоматози та дегенеративні ураження нервової системи" (січень, 2021 рік) 

Інтерни 1-го та 2-го років навчання на клінічній конференції на тему "Факоматози та дегенеративні ураження нервової системи" (січень, 2021 рік)

Професор Сохор Н.Р. приймає екзамен online у студентів 4-го курсу  факультету іноземних студентів (грудень, 2020 рік)

Доцент Бударна О.Ю. приймає екзамен online у студентів 4-го курсу  факультету іноземних студентів (грудень, 2020 рік)

Захист дисертації Дуве Х.В.  на тему "Оптимізація діагностичної тактики у хворих у відновному та резидуальному періодах аневризмального субарахноїдального крововиливу" на здобуття наукового ступеня доктора філософії (17 грудня, 2020 рік) 

Отримано диплом доктора філософії асистентом кафедри Дуве Х.В. (17 грудня, 202о рік)

Засідання разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертації Дуве Х.В.  на тему "Оптимізація діагностичної тактики у хворих у відновному та резидуальному періодах аневризмального субарахноїдального крововиливу" на здобуття наукового ступеня доктора філософії.  Рецензент д. мед. н. проф. Криницька І.Я. (17 грудня, 2020 рік) 

Засідання разової спеціалізованої вченої ради по захисту дисертації Дуве Х.В.  на тему "Оптимізація діагностичної тактики у хворих у відновному та резидуальному періодах аневризмального субарахноїдального крововиливу" на здобуття наукового ступеня доктора філософії.  Офіційні опоненти: д. мед. н. проф. Тріщинська М.А., д. мед н. проф. Дельва М.Ю. (online) (17 грудня, 2020 рік) 

Фаховий семінар кафедри функціональної та лабораторної діагностики з приводу попередньої експертизи дисертації асистента кафедри неврології Дуве Х.В. на тему "Оптимізаця діагностичної тактики у хворих у відновному та резидуальному періодах аневризмального субарахноїдального крововиливу" на здобуття наукового ступеня доктора філософії. Голова фахового семінару д-р. мед. наук проф. Марущак М.С. (9 жовтня, 2020 рік) 

Доц. Бударна О.Ю. Заняття online (2020 рік)

Ас. Дуве Х.В. Заняття online (2020 рік)

Нове приміщення кафедри, коридор (2020 рік)

Нове приміщення кафедри, робоче місце лаборанта (2020 рік)

Інтерн 2-го року навчання з доповіддю на клінічній конференції на тему "ураження нервової системи при захворюваннях дихальної системи" (грудень, 2019 рік) 

Інтерн 2-го року навчання з доповіддю на клінічній конференції на тему "ураження нервової системи при захворюваннях внутрішніх органів" (грудень, 2019 рік) 

Інтерн 2-го року навчання з доповіддю на клінічній конференції на тему "ураження нервової системи при захворюваннях кишкового тракту" (грудень, 2019 рік) 

Інтерн 2-го року навчання з доповіддю на клінічній конференції на тему "ураження нервової системи при ендокринній патології" (грудень, 2019 рік)

Інтерн 2-го року навчання з доповіддю на клінічній конференції на тему "ураження нервової системи при захворюваннях крові" (грудень, 2019 рік) 

Інтерн 2-го року навчання з доповіддю на клінічній конференції на тему "ураження нервової системи при захворюваннях сполучної тканини" (грудень, 2019 рік)

Проф. Шкробот С.І. ХХІ Міжнародна науково-практична конференція «Міждисциплінарні питання в сучасній неврології»  (22-24 квітня, 2019 рік)

Проф. Сохор Н.Р. (1 ряд, 6 зліва)  взяла участь у концерті духовної музики "Різдво єднає нас" в ТДМУ (2019 рік) 

Ас. Дуве Х.В. під час доповіді на ХХІ Міжнародній науково-практичній конференції «Міждисциплінарні питання в сучасній неврлогії»  (22-24 квітня, 2019 рік)

 Ас. Насалик Р.Б. Лекція "Профілактика інсульту" в рамках програми "Єднання поколінь" (2019 рік)

 Учасники лекції в рамках програми "Єднання поколінь"(2019 рік)

Нова навчальна кімната для лікарів-інтернів. Зліва направо: проректор з лікувальної  Запорожан С.Й., генеральний директор КНП "ТОКПЛ" ТОР Шкробот В.В., ас. кафедри Салій М.І., доц. Салій  З.В., ас. Насалик Р.Б., ас. Дуве Х.В., доц. Бударна О.Ю., декан ФПО Свистун Р.В., проф. Шкробот С.І., проректор з науково-педагогічної роботи Шульгай А.Г.(2018 рік).

         Нагороджені почесними грамотами з нагоди Дня медичного       працівника доц. Салій З.В., доц. Бударна О.Ю., ас. Насалик Р.Б. (2019 рік)

Проф. С.І. Шкробот на практичному занятті (2018 рік) 

Робочі моменти (зліва направо): доц. Л.С. Мілевська-Вовчук, проф.С.І.   Шкробот, ас. Х.В. Дуве, доц. О.Ю. Бударна (2018 рік)

Колектив кафедри зліва направо: клін. ординатор Н.Т. Наумець, ас. М.І. Салій, доц. З.В. Салій,  проф. С.І. Шкробот, доц. О.Ю. Бударна, проф. Н.Р. Сохор, лаб. Н.М. Бадікова (2018 рік)

Колектив кафедри зліва направо: клін. ординатор Н.Т. Наумець, доц. З.В. Салій  ас. М.І. Салій, проф. С.І. Шкробот, доц. О.Ю. Бударна, проф. Н.Р. Сохор, лаб. Н.М. Бадікова (2018 рік)

Вітальне слово ректора ТНМУ проф. М.М.Корди на відкритті  науково-практичного симпозіуму з міжнародною участю «Профілактика і чинники ризику неврологічних, психічних та наркологічних розладів» (3-4 жовтня, 2019 рік

Доповідь проф. Шкробот С.І. на науково-практичному симпозіумі з міжнародною участю «Профілактика і чинники ризику неврологічних, психічних та наркологічних розладів» (3-4 жовтня, 2019 рік

Вітальне слово начальника управління охорони здоров'я Тернопільської ОДА В.Г. Богайчука на науково-практичній конференції, присвяченій 60-річчю ТОККПНЛ та кафедри (жовтень, 2018 рік) 

Лікарі ТОККПНЛ та співробітники кафедри на науково-практичній конференції, присвяченій 60-річчю ТОККПНЛ та кафедри неврології (жовтень, 2018 рік)

Відкриття конференції, присвяченій 60-річчю ТОККПНЛ та кафедри (вітальне слово ректора М.М.Корди) (жовтень, 2018 рік)

Виступ зав. кафедри проф. С.І. Шкробот  на науково-практичній конференції, присвяченій 60-річчю ТОККПНЛта  кафедри (жовтень, 2018 рік)

Учасники конференції «Роль антикоагулянтів в лікуванні ішемічних інсультів» (грудень, 2018 рік)

Клінічна конференція «Інсульт в стовбурі мозку» (зав. судинним відділенням Н.І. Тиш, проф. С.І. Шкробот) (січень, 2018 рік)

Проф. С.І. Шкробот – виступ на конференції «Роль антикоагулянтів в лікуванні ішемічних інсультів» (лютий, 2018 рік)

Клінічна конференція «Інсульт в стовбурі мозку» (ас. М.І. Салій, проф. С.І. Шкробот, начмед. В.І. Кородюк) ( грудень, 2017 рік)

Учасники клінічної конференції «Інсульт в стовбурі мозку»  (грудень, 2017 рік)

Доц. З.В. Салій під час обходу в ІІ неврологічному відділенні ТОККПНЛ  (квітень, 2016 рік)

Колектив кафедри з групою лікарів-інтернів у фізіотерапевтичному відділенні ТОККПНЛ (квітень, 2016 рік)

Колектив кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології (квітень, 2016 рік)

Доц. О.Ю. Бударна під час обходу в ІІІ неврологічному відділенні ТОККПНЛ  (квітень, 2016 рік)

Проф. С.І. Шкробот під час обходу в інсультному відділенні ТОККПНЛ  (квітень, 2016 рік)

Колектив кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології (квітень, 2016 рік)

Доц. О.Ю. Бударна під час обходу в ІІІ неврологічному відділенні ТОККПНЛ  (квітень, 2016 рік)

Ас. М.С. Мисула, лікарі ІІ неврологічного відділення під час огляду пацієнтки (квітень, 2016 рік)

Колектив кафедри (справа наліво): доц. О.Ю. Бударна, доц.    Л.С. Мілевська-Вовчук, проф. С.І. Шкробот, ас. М.С. Мисула з групою лікарів- інтернів (квітень, 2016 рік)

Доц. Л.С. Мілевська-Вовчук та ас. М.С. Мисула під час клінічного розбору пацієнтів (2016 рік)

Колектив кафедри з групою лікарів-інтернів у фізіотерапевтичному відділенні ТОККПНЛ (квітень, 2016 рік)

Проф. С.І. Шкробот під час обходу в ІІІ неврологічному відділенні (2016 рік)

Проф. С.І. Шкробот з групою лікарів- інтернів (квітень, 2016 рік)

Доц. І.І. Гара із групою студентів у кабінеті комп’ютерної томографії ТОККПНЛ (2012 рік) 

Колектив кафедри неврології, психіатрії, наркології та медичної психології (2012 рік)

Заняття доц. З.В. Салій (2010 рік)

Колектив неврології, психіатрії, наркології та медичної психології (2010 рік)

Заняття з студентами-іноземцями веде ас. Н.Р. Сохор (2009 рік)

Колектив неврології, психіатрії, наркології та медичної психології (2010 рік)

Заняття з студентами-іноземцями веде проф. С.І. Шкробот (2003 рік)

Проф. С.І. Шкробот під час стажування у Віденському медичному університеті (2008 рік)

Проф. С.І. Шкробот з доповіддю на Пленумі неврологів, психіатрів і наркологів України (2002 рік)

Колектив неврології, психіатрії, наркології та медичної психології (2005 рік)

Доц. І.І. Гара із групою студентів в кабінеті комп’ютерної томографії (1997 рік)

Колектив кафедри (перший ряд, зліва направо): доц. А.М. Дорогий, проф. С.І. Шкробот, проф. М.М. Іщенко; (другий ряд, зліва направо): ас. І.І. Гара, ас. Є.О. Нечай, ас. З.В. Салій, старший лаборант О.О. Василюк (1998 рік)

Колектив кафедри психіатрії (1973 рік)

Ас. С.І. Шкробот за науковим експериментом (1982 рік)