29 жовтня оголошений Всесвітнім Днем боротьби з інсультом.

Щоб в черговий раз привернути увагу спільноти до проблеми інсульту та основних методів його профілактики 24 жовтня 2017 року в Тернопільській обласній комунальній клінічній психо-неврологічній лікарні за участю кафедри неврології Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського було проведено акцію «ЗУПИНИМО ІНСУЛЬТ РАЗОМ 2017».

Основна мета акції – підвищення обізнаності населення щодо основних проявів інсульту та факторів ризику розвитку даної недуги. В розгорнутому у просторому фойє лікарні консультативному пункті усі бажаючі могли виміряти артеріальний тиск, вагу, об’єм талії, визначити індекс маси тіла, перевірити рівень глюкози в крові. А після проведених обстежень – отримати фахову консультацію щодо корекції виявлених факторів ризику.

В рамках акції за технічної підтримки фармацевтичної компанії «Takeda» було проведено соцопитування з метою визначення рівня поінформованості населення про перші симптоми розвитку інсульту. Усім присутнім було роздано листівки, що містили інформацією про основні фактори ризику розвитку інсульту та методи профілактики.