Інститут кураторів

Куратори кафедри неврології разом із прикріпленими групами реалізовують постійно діючий волонтерський проект, який передбачає організацію дозвілля дітей, що перебувають на лікуванні у дитячому відділенні ТОККПНЛ.

До дня Святого Миколая наставники кафедри разом із своїми студентами організували театралізоване дійство із активним залученням дітей, що лікуються відділенні. Діти декламували вірші, виконували пісні, приймали участь у конкурсах та змаганнях, водили хоровод навколо ялинки, за що отримали усі подарунки, закуплені на кошти, зібрані колективом кафедри і студентами кураторських груп. Особливо активну участь прийняли студенти 24 групи. Виражаємо вдячність іншим групам, які теж долучились до організації свята і збору коштів: 1-а, 2-а, 17-а групи IV курсу медичного факультету.

Діяльність колективу кафедри спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців, трудове, естетичне виховання молоді. Велика увага приділяється виховній роботі серед студентів у позанавчальний час. Проводяться зустрічі з видатними людьми Тернопільщини, ветеранами праці та війни, літературні вечори, відвідування музеїв, екскурсії. Організовуються та постійно діють студентські волонтерські групи. Постійно вони відвідують  дитячий будинок «Малятко» з метою організації дозвілля, а саме: щорічно у жовтні місяці проводять «Свято осені», у листопаді-грудні - акцію виготовлення новорічних підсвічників та прикрас для постійно діючої ярмарки в ТРЦ «Подоляни», кошти з якої передаються на лікування онкохворих дітей та для бійців в зоні АТО, у грудні місяці - свято Миколая з розгорнутим сценарієм та подарунками.

 

 


Реалізація завдань  виховної роботи на кафедрі неврології:

 

Національне-патріотичне виховання –  

бесіди із студентами прикріплених груп, присвячені воєнним діям у зоні АТО, збір коштів та медикаментів для потреб АТО, залучення студентів до волонтерської роботи. Поїздка із студентами у м. Львів для ознайомлення з визначними історичними місцями, пам’ятниками культури і інше.

 


Інтелектуально-духовне виховання –

до Всесвітнього Дня аутизму проведено круглий стіл за участю психіатрів дитячого відділення ТОККПНЛ з участю студентів кураторських груп IV курсу медичного факультету. Організовано екскурсію в Тернопільський краєзнавчий музей.

Колектив кафедри з кураторськими групами відвідали святкову концертну програму Національного заслуженого народного хору України ім. Г.Верьовки.

 

Громадянсько-правове виховання, профілактика правопорушень –

зустрічі - взаємоінформації про заборону тютюнопаління та вживання спиртних напоїв на території університету, ознайомлення студентів із наказами  ректора університету про правила поведінки в гуртожитках та на території університету.

 Робота з іноземними студентами –

Бесіди на тему поведінки в громадських установах, про міжособистісні стосунки в студентській групі та особливості поведінки в конфліктних ситуаціях, бесіди з проблемними студентами щодо  успішності та відвідування занять.

 

 

 

Естетичне виховання –

Куратори з прикріпленими групами відвідували театр. Переглянули наступні вистави: «Медовий місяць на всі сто», «За крок до тебе», «Запорожець за Дунаєм» та «Гуцулка Ксеня».


Екологічне виховання –

викладачі кафедри разом із студентами приймали участь у впорядкуванні території ТОККПНЛ.

 

Трудове виховання –

студенти прикріплених груп брали участь в проведенні реабілітаційних заходів для пацієнтів ТОККПНЛ: трудотерапія - малювання, вишивка, вироби ручної роботи.

 

Моральне виховання –

кураторські години – бесіди до Дня Українського козацтва, до річниці Голодомору. Перегляд вистави «Допоможи їм, Всевишній!...» (памяті жертв голодоморів) – Тернопільський драмтеатр 

наставники кафедри із своїми групами прийняли участь в урочистостях з нагоди року Митрополита УГКЦ Андрея Шептицького (актова зала університету)


Благодійна діяльність, волонтерство –

колективом кафедри та за участю кураторських груп організовано постійно діючий волонтерський проект, який передбачає  організацію дозвілля та психологічну підтримку  для дітей, що перебувають на лікуванні у дитячому та підлітковому психіатричних відділеннях ТОККПНЛ, а також благодійні обіди для пацієнтів інших психіатричних відділень.

Колектив кафедри подарував людям з обмеженими можливостями  Міській Громадській організації «Сильні духом» тенісний стіл та ракетки.
 

 


Соціальний захист, відвідування гуртожитків –

впродовж вказаного періоду викладачі, згідно з графіком, відвідували закріплені за кафедрою кімнати в гуртожитку №2 (праве крило, V поверх). Бесіди зі студентами щодо правильної організації роботи з підготовки до складання іспитів, культури поведінки в гуртожитку та на території університету, з дотриманням техніки безпеки в побуті.

 

Фізичне виховання і спорт –

участь студентів у загальноуніверситетських спортивних заходах, катання на велосипедах та ковзанах кураторів груп з участю студентів.

 


Здоровий спосіб життя –

Проведені бесіди з профілактики шкідливих звичок серед молоді викладачами кафедри в школі мистецтв, ЗОШ № 3 і гімназії ім.І.Франка . 

ПЛАН

національно-патріотичної роботи із закріпленими

за кафедрою неврології

студентами 4 курсу на 2016-2017 н.р.

 

1. Ознайомлення студентів із наказами  ректора університету про правила поведінки в гуртожитках та на території університету.

2.  Відвідування разом зі студентами театру, музеїв та виставок.

3.  Участь студентів у загально університетських заходах.

4.  Організація туристичних поїздок для студентів по історичних місцях рідного краю.

5.  Участь студентів у проведенні Всесвітнього Дня психічного здоров’я.

6. Участь студентів у благодійних акціях для дітей-сиріт, людей похилого віку.

7. Відвідування студентами пацієнтів дитячого відділення ТОККПНЛ.

8. Проведення тематичних кураторських годин.

9.  Проведення бесід з правової  та екологічної культури.

10. Проведення круглих столів на актуальні для молоді теми.

11. Участь у заходах до Дня українського козацтва, Дня збройних сил України,  Міжнародного жіночого дня .

12. Участь у святкуванні Дня студента.

13.  Участь у проведенні традиційних заходів, присвячених визначним подіям в історії розвитку держави (книгодрування на Україні, День Землі, Всесвітній день боротьби зі СНІДом,  літературно-мистецькі свята);

14. Провести бесіди, спрямовані на формування здорового способу життя.

15. Проведення круглого столу на тему «Психічне  здоров'я людини».

16.    Під час зустрічей-взаємоінформацій викладачів із закріпленими групами обговорювати найважливіші події із життя університету, області, країни.

17.    Проведення лекцій, диспутів, круглих столів, присвячених визначним датам.


СПИСОК

наставників груп 4 курсу медичного факультету на кафедрі неврології, психіатрії, наркології та медичної психології

на 2016-2017 навчальний рік

 

№ з/п

ПІП куратора

Група

1.      

Доц. Салій Зоя Василівна

15

2.      

Доц. Бударна Олена Юріївна

25

3.      

Асистент Мисула Мар’яна Сергіївна

43

4.      

Доц. Сохор Наталя Романівна

44

5.      

Доц. Мілевська-Вовчук Любов Станіславівна

42

Comments