НОВИНИ

Доцент Бударна О.Ю. із студентами 57 групи IV курсу відвідали кінотеатр та переглянули сучасну екранізацію відомого бестселера «Вбивство у «Східному експресі».

Асистент Салій М.І. із студентами кураторської 58 групи IV курсу на грі у боулінг в грудні 2017 року.

За участю кураторської групи була проведена бесіда, в рамках якої було зачитано та обговорено положення Української Хартії вільної людини та виділено основні її цілі: усвідомлення поняття свободи та її важливість у житті людини, формування поваги до своєї гідності, гідності інших, ствердження європейської християнської культури життя.

Доцент Салій З.В. із студентами медичного факультету, учасниками акції «Безпечний кекс», яка проводилася в рамках Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІД.

6 лютого доцент Салій З.В. разом із студентами 20 групи ІV курсу медичного факультету відвідали Тернопільський академічний обласний драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка та переглянули музичну комедію "Сорочинський ярмарок".

Студенти 58 групи IV курсу на святковому концерті "Новий погляд на класика" до дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Студенти 20 групи IV курсу разом із своїм куратором доцентом Салій З.В. взяли участь в акції “Українська книга Ельбльонгу”, передавши дитячі книги українською мовою для міської бібліотеки Ельбльонгу  (Польща) - міста-побратима Тернополя.

Кураторські групи IV курсу - 20 (куратор доц. Салій З.В.) та 58 (куратор ас. Салій М.І.) - взяли участь в флешмобі до Всесвітнього дня вишиванки.