НОВИНИ

Доцент Бударна О.Ю. із студентами 57 групи IV курсу відвідали кінотеатр та переглянули сучасну екранізацію відомого бестселера «Вбивство у «Східному експресі».

Асистент Салій М.І. із студентами кураторської 58 групи IV курсу на грі у боулінг в грудні 2017 року.

За участю кураторської групи була проведена бесіда, в рамках якої було зачитано та обговорено положення Української Хартії вільної людини та виділено основні її цілі: усвідомлення поняття свободи та її важливість у житті людини, формування поваги до своєї гідності, гідності інших, ствердження європейської християнської культури життя.

Доцент Салій З.В. із студентами медичного факультету, учасниками акції «Безпечний кекс», яка проводилася в рамках Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІД.